Burger Premium +

Przedstawiamy prawdopodobnie najlepszego burgera, jakiego kiedykolwiek jadłeś. Ręcznie robione, soczyste i wyjątkowo smakowite burgery z wołowiny rasy Angus, wzbogaciliśmy dodatkiem 15 % mięsa sezonowanych na sucho steków. Oczywiście są to wyłącznie steki z najlepszych części wołowiny – antrykotu, rostbefu i polędwicy. Sezonowane mięso podkręca smak naszych burgerów Premium, dlatego są wykwintnym frykasem dla prawdziwych mięsnych smakoszy.

Termin przydatności do spożycia: 1 tydzień

12 

Cena za całość: 12 zł

Dostępny

Ważne informacje

Przesyłki pakujemy w specjalistyczne termo-boxy z wkładami chłodzącymi, co gwarantuje bezpieczne warunki przechowywania do 48h podczas procesu dostawy – gdy wysyłamy kurierem UPS lub w kartony – gdy wysyłamy kurierem DPD Food w warunkach kontrolowanych (chłodnia).

Zamówienia realizujemy w ciągu 24 godzin, maksymalnie do 3 dni roboczych. Realizacja dostawy max. do 48 godzin od zrealizowanego zamówienia.

Wszelkie uwagi do zamówienia, włącznie z preferowaną datą dostawy, można zamieścić w rubryce na informacje dodatkowe widocznej podczas procesu składania zamówienia.