Zestaw „Burgerowy”

12 x (200g/szt) soczyste burgery Premium, zawierające mięso steków sezonowanych na sucho

12 x maślana bułka do burgerów z rzemieślniczej piekarni

1 x autorski sos BBQ (200g)

1 x autorska mieszanka przypraw Burger

Zestaw zawierający wszystko czego potrzebujesz, by urządzić prawdziwą ucztę burgerową! Przyrządzasz jak chcesz: na grillu, na patelni czy przy użyciu piekarnika. Rezultat zawsze będzie taki sam – wyśmienity! Gwarantuje to skład zestawu, w który wchodzą: najlepsza, rasowa wołowina, oryginalny amerykański sos BBQ (tajna receptura szefa Steaks&More Krisa), autorska mieszanka przypraw „Burger”, inspirowana typową amerykańską ostro-słodką przyprawą do burgerów, a także bułki maślane do burgerów, z zaprzyjaźnionej rzemieślniczej piekarni Jędruś z Mszczonowa. W zestawie 23% taniej!

Burgery i bułki można mrozić.

 

155 202  (-23%)

Cena za całość: 155 zł

Dostępny

Ważne informacje

Przesyłki pakujemy w specjalistyczne termo-boxy z wkładami chłodzącymi, co gwarantuje bezpieczne warunki przechowywania do 48h podczas procesu dostawy – gdy wysyłamy kurierem UPS lub w kartony – gdy wysyłamy kurierem DPD Food w warunkach kontrolowanych (chłodnia).

Zamówienia realizujemy w ciągu 24 godzin, maksymalnie do 3 dni roboczych. Realizacja dostawy max. do 48 godzin od zrealizowanego zamówienia.

Wszelkie uwagi do zamówienia, włącznie z preferowaną datą dostawy, można zamieścić w rubryce na informacje dodatkowe widocznej podczas procesu składania zamówienia.