Sos Dziki Bill – Babushka

Przez wielu stekożerców i burgeromaniaków Dziki Bill jest uznawany za najlepszy ostry sos na polskim rynku. Jest całkowicie naturalny, bez dodatku polepszaczy smaku, sztucznych konserwantów i barwników. Kraftowe, polskie sosy Dziki Bill produkowane są wyłącznie ze świeżych i suszonych papryczek – nie z ekstraktów.

Smak sosu Dziki Bill Babushka bazuje na powidłach śliwkowych, soku z jagody kamczackiej i papryczkach Habanero.

Świetny dodatek do: burgerów, bigosu, wszelkiego rodzaju mięs gorących i zimnych, zapiekanek, kanapek.

Idealnie zbalansowany, mocno owocowy sos również (albo przede wszystkim!) do wytrawnych dań!

Ostrość: 4/10

Skład: Przecier pomidorowy, powidła śliwkowe, sok z jagód, ocet jabłkowy, woda, cukier, miód, susz papryki habanero, sól.

Objętość: 200 ml

39 

Cena za całość: 39 zł

Na stanie

Ważne informacje

Przesyłki pakujemy w specjalistyczne termo-boxy z wkładami chłodzącymi, co gwarantuje bezpieczne warunki przechowywania do 48h podczas procesu dostawy – gdy wysyłamy kurierem UPS lub w kartony – gdy wysyłamy kurierem DPD Food w warunkach kontrolowanych (chłodnia).

Zamówienia realizujemy w ciągu 24 godzin, maksymalnie do 3 dni roboczych. Realizacja dostawy max. do 48 godzin od zrealizowanego zamówienia.

Wszelkie uwagi do zamówienia, włącznie z preferowaną datą dostawy, można zamieścić w rubryce na informacje dodatkowe widocznej podczas procesu składania zamówienia.