Sos Dziki Bill – Iskra

Przez wielu stekożerców i burgeromaniaków Dziki Bill jest uznawany za najlepszy ostry sos na polskim rynku. Jest całkowicie naturalny, bez dodatku polepszaczy smaku, sztucznych konserwantów i barwników. Kraftowe, polskie sosy Dziki Bill produkowane są wyłącznie ze świeżych i suszonych papryczek – nie z ekstraktów.

Dziki Bill Iskra to sos BBQ z mocno wędzoną i paprykową nutą. Jego smak bazuje na whiskey, miodzie, papryczkach Habanero i Trinidad Moruga Scorpion.

Świetny dodatek do: wszelkich dań z grilla, marynat, gulaszu, kanapek.

Ostrość: 3/10

Skład: Przecier pomidorowy, musztarda, ocet jabłkowy, cebula, cukier, miód, sok z cytryn, olej rzepakowy, czosnek, dym w płynie, sól, whisky, habanero, cayenne, pieprz czarny, papryka wędzona, sos sojowy, Trinidad Moruga Scorpion

Objętość: 200 ml

40 

Cena za całość: 40 zł

Na stanie

Ważne informacje

Przesyłki pakujemy w specjalistyczne termo-boxy z wkładami chłodzącymi, co gwarantuje bezpieczne warunki przechowywania do 48h podczas procesu dostawy – gdy wysyłamy kurierem UPS lub w kartony – gdy wysyłamy kurierem DPD Food w warunkach kontrolowanych (chłodnia).

Zamówienia realizujemy w ciągu 24 godzin, maksymalnie do 3 dni roboczych. Realizacja dostawy max. do 48 godzin od zrealizowanego zamówienia.

Wszelkie uwagi do zamówienia, włącznie z preferowaną datą dostawy, można zamieścić w rubryce na informacje dodatkowe widocznej podczas procesu składania zamówienia.