Sos Dziki Bill – Jalapeno

Przez wielu stekożerców i burgeromaniaków Dziki Bill jest uznawany za najlepszy ostry sos na polskim rynku. Jest całkowicie naturalny, bez dodatku polepszaczy smaku, sztucznych konserwantów i barwników. Kraftowe, polskie sosy Dziki Bill produkowane są wyłącznie ze świeżych i suszonych papryczek – nie z ekstraktów.

Smak sosu Dziki Bill Jalapeno bazuje na papryczkach Jalapeno i kminie rzymskim (nie mylić z kminkiem!).

Świetny dodatek do: dań kuchni amerykańskiej, meksykańskiej, arabskiej i indyjskiej, kanapek z jajkiem, szakszuki.

Charakteryzuje się bardzo świeżym smakiem, zupełnie odmiennym od smaków których można się spodziewać po ostrych sosach.

Ostrość: 3/10

Skład: papryka Jalapeno, cebula, przecier pomidorowy, ocet jabłkowy, czosnek, woda, olej rzepakowy, cukier, sól, kmin rzymski.

Objętość: 200 ml

35 

Cena za całość: 35 zł

Na stanie

Ważne informacje

Przesyłki pakujemy w specjalistyczne termo-boxy z wkładami chłodzącymi, co gwarantuje bezpieczne warunki przechowywania do 48h podczas procesu dostawy – gdy wysyłamy kurierem UPS lub w kartony – gdy wysyłamy kurierem DPD Food w warunkach kontrolowanych (chłodnia).

Zamówienia realizujemy w ciągu 24 godzin, maksymalnie do 3 dni roboczych. Realizacja dostawy max. do 48 godzin od zrealizowanego zamówienia.

Wszelkie uwagi do zamówienia, włącznie z preferowaną datą dostawy, można zamieścić w rubryce na informacje dodatkowe widocznej podczas procesu składania zamówienia.