VOUCHER dla 2 osób

Jeżeli jeszcze nie przyrządzałeś samodzielnie steka, albo po prostu czujesz, że wołowina jest dla Ciebie nie do końca zgłębionym tematem – to są to warsztaty dla Ciebie!
Jeżeli lubisz poznawać oryginalne przepisy i ich historię, chcesz zaskoczyć w kuchni ciekawym daniem – to lepszych warsztatów nie znajdziesz!
Jeżeli doceniasz wysoką jakość składników i wyselekcjonowane wino – będziesz w pełni usatysfakcjonowany naszymi warsztatami!

Voucher wystawiamy bez daty, czyli możesz go wykorzystać na dowolne warsztaty organizowane przez Steaks&More. Świetna propozycja na prezent! Voucher dostarczymy gratis!

Aktualne warsztaty: https://steaksandmore.pl/warsztaty-kulinarne/

 

WAŻNE: Jak zrealizować voucher? Aby zrealizować voucher, czyli wziąć udział w wybranym warsztacie kulinarnym, przynajmniej 3 dni przed danym warsztatem należy się z nami skontaktować (tel lub mail) i zaanonsować swój udział w nim. Obowiązkowe jest również zabranie vouchera w wersji fizycznej ze sobą na warsztat, do okazania na wejściu. Voucher jest ważny przez 1 rok od daty zakupu.

780 

Cena za całość: 780 zł

Dostępny

Ważne informacje

Przesyłki pakujemy w specjalistyczne termo-boxy z wkładami chłodzącymi, co gwarantuje bezpieczne warunki przechowywania do 48h podczas procesu dostawy – gdy wysyłamy kurierem UPS lub w kartony – gdy wysyłamy kurierem DPD Food w warunkach kontrolowanych (chłodnia).

Zamówienia realizujemy w ciągu 24 godzin, maksymalnie do 3 dni roboczych. Realizacja dostawy max. do 48 godzin od zrealizowanego zamówienia.

Wszelkie uwagi do zamówienia, włącznie z preferowaną datą dostawy, można zamieścić w rubryce na informacje dodatkowe widocznej podczas procesu składania zamówienia.