Zestaw „BBQ”

Zestaw idealny zarówno na sezon grillowy jak i każde inne spotkanie stekowo – burgerowe. Zawiera wszystko, czego potrzeba do mięsnego ucztowania: 4 steki sezonowane z antrykotu i z rostbefu oraz 6 uformowanych burgerów po 200g/szt, które w składzie mają 10% mięsa ze steków sezonowanych na sucho. Wszystko najwyższej jakości z wołowiny ras mięsnych (Angus). A do tego autorska mieszanka przypraw BBQ. Pyyyycha!

Skład zestawu:

2 x stek ribeye,

2 x stek rostbef,

6 x burger premium,

1 x przyprawa BBQ.

Wołowina ras mięsnych, sezonowana. Dzięki autorskiej metodzie sezonowania, długo dojrzewająca wołowina od Steaks&More osiąga wyjątkowy smak oraz niezwykłą kruchość.

Steki ręcznie tniemy i porcjujemy, a następnie pakujemy próżniowo. Stek przygotowany w ten sposób, w dniu gdy dotrze do Ciebie, będzie dokładnie tak samo świeży i smaczny, jak w dniu jego cięcia.

Termin przydatności do spożycia: 1 tydzień

203 239  (-15%)

Cena za całość: 203 zł

Dostępny

Ważne informacje

Przesyłki pakujemy w specjalistyczne termo-boxy z wkładami chłodzącymi, co gwarantuje bezpieczne warunki przechowywania do 48h podczas procesu dostawy.

Zamówienia realizujemy w ciągu 24 godzin, maksymalnie do 3 dni roboczych. Realizacja dostawy max. do 48 godzin od zrealizowanego zamówienia.

Zamówienia realizowane lokalnie (Warszawa, Piaseczno, Konstancin): Zamówienia dokonane w piątek po godzinie 19:00 będą realizowane w poniedziałek.

Zamówienia realizowane kurierem: Zamówienia dokonane w czwartek po godzinie 10:00, zrealizowane będą we wtorek.