Zestaw „Dla Mistrza BBQ”

Prawdziwy sztos dla pasjonatów grilla i BBQ. Prawie 8 kg mięsa premium, z najwyższej jakości wołowiny rasy Angus, w specjalnej cenie. Dostawa gratis!

W zestawie znajdziesz pełen przekrój sezonowanych steków wołowych: z antrykotu, rostbefu i polędwicy (część steka t-bone), a także nieodzowne na grilla soczyste i pełne mięsnego smaku burgery. Nie zapomnieliśmy też o fanach autorskiej mieszanki przypraw chefa Krisa, która idealnie sprawdza się jako rub do burgerów i steków.

Steki z wołowiny rasy Angus charakteryzują się wysoką marmurkowatością. Marmurek, czyli tłuszcz międzymięśniowy, odpowiada za smak w wołowinie. Krótko mówiąc – im mięso jest bardziej marmurkowe, tym smaczniejsze. Sprawdź to!

Skład zestawu:

4 x cote de boeuf, 4 x ribeye, 4 x new york, 4 x t-bone,

10 x burger premium,

2 x przyprawa BBQ

Wołowina ras mięsnych, sezonowana. Dzięki autorskiej metodzie sezonowania, długo dojrzewająca wołowina od Steaks&More osiąga wyjątkowy smak oraz niezwykłą kruchość.

Steki ręcznie tniemy i porcjujemy, a następnie pakujemy próżniowo. Stek przygotowany w ten sposób, w dniu gdy dotrze do Ciebie, będzie dokładnie tak samo świeży i smaczny, jak w dniu jego cięcia.

Termin przydatności do spożycia: 1 tydzień. Można mrozić.

827 974  (-15%)

Cena za całość: 827 zł

Dostępny

Ważne informacje

Przesyłki pakujemy w specjalistyczne termo-boxy z wkładami chłodzącymi, co gwarantuje bezpieczne warunki przechowywania do 48h podczas procesu dostawy – gdy wysyłamy kurierem UPS lub w kartony – gdy wysyłamy kurierem DPD Food w warunkach kontrolowanych (chłodnia).

Zamówienia realizujemy w ciągu 24 godzin, maksymalnie do 3 dni roboczych. Realizacja dostawy max. do 48 godzin od zrealizowanego zamówienia.

Wszelkie uwagi do zamówienia, włącznie z preferowaną datą dostawy, można zamieścić w rubryce na informacje dodatkowe widocznej podczas procesu składania zamówienia.