Zestaw „Romantyczna kolacja”

Zestaw „Romantyczna kolacja” to propozycja na przepyszne popołudnie lub wieczór z bliską Ci osobą. Zestaw zawiera dwa steki: Filet Mignon (polędwica) i Ribeye (antrykot bez kości). W tym zestawie (wyjątkowo) możesz jednak zamienić Ribeye na Filet Mignon, żeby otrzymać dwie polędwice, czy odwrotnie – Filet Mignon na Ribeye, jeżeli wolicie same steki z antrykotu. Wystarczy wpisać w komentarzu do zamówienia swoją preferencję.

W zestawie znajduje się również nasz autorski sos pieprzowy – doskonały dodatek do steków. A żeby uniknąć ewentualnych błędów podczas przyrządzania kolacji, dodaliśmy też cyfrowy termometr kuchenny. Dzięki temu urządzeniu uzyskasz idealny stopień wysmażenia steków (polecamy medium rare, czyli 55 stopni).

Steki ręcznie tniemy i porcjujemy, następnie pakujemy próżniowo. Stek przygotowany w ten sposób, w dniu gdy dotrze do Ciebie, będzie dokładnie tak samo świeży i smaczny, jak w dniu jego cięcia.

110 129  (-15%)

Cena za całość: 110 zł

Dostępny

Ważne informacje

Przesyłki pakujemy w specjalistyczne termo-boxy z wkładami chłodzącymi, co gwarantuje bezpieczne warunki przechowywania do 48h podczas procesu dostawy.

Zamówienia realizujemy w ciągu 24 godzin, maksymalnie do 3 dni roboczych. Realizacja dostawy max. do 48 godzin od zrealizowanego zamówienia.

Zamówienia realizowane lokalnie (Warszawa, Piaseczno, Konstancin): Zamówienia dokonane w piątek po godzinie 19:00 będą realizowane w poniedziałek.

Zamówienia realizowane kurierem: Zamówienia dokonane w czwartek po godzinie 10:00, zrealizowane będą we wtorek.