Sos Dziki Bill – Hula X

Przez wielu stekożerców i burgeromaniaków Dziki Bill jest uznawany za najlepszy ostry sos na polskim rynku. Jest całkowicie naturalny, bez dodatku polepszaczy smaku, sztucznych konserwantów i barwników. Kraftowe, polskie sosy Dziki Bill produkowane są wyłącznie ze świeżych i suszonych papryczek – nie z ekstraktów.

Smak sosu Dziki Bill Hula X bazuje na mango i papryczkach Habanero.

Świetny dodatek do: burgerów, kuchni azjatyckiej, owoców morza, sałatek, kurczaka, doskonały też do curry z mlekiem kokosowym.

Ostrość: 5/10

Skład: pulpa mango (mango, kwas cytrynowy), ocet jabłkowy, marchew, cukier, sól, susz papryki habanero.

Pojemność: 200 ml

39 

Cena za całość: 39 zł

Na stanie

Ważne informacje

Przesyłki pakujemy w specjalistyczne termo-boxy z wkładami chłodzącymi, co gwarantuje bezpieczne warunki przechowywania do 48h podczas procesu dostawy – gdy wysyłamy kurierem UPS lub w kartony – gdy wysyłamy kurierem DPD Food w warunkach kontrolowanych (chłodnia).

Zamówienia realizujemy w ciągu 24 godzin, maksymalnie do 3 dni roboczych. Realizacja dostawy max. do 48 godzin od zrealizowanego zamówienia.

Wszelkie uwagi do zamówienia, włącznie z preferowaną datą dostawy, można zamieścić w rubryce na informacje dodatkowe widocznej podczas procesu składania zamówienia.